Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

Vaip hea, kõik hea

Vaibad täidavad sisekujunduses olulist rolli, sest need toovad ruumi hubasust, aitavad luua erinevaid tsoone ning lisavad tekstuuri. Aga mida teha siis, kui poodides müügil olevad tükkvaibad ei sobi oma mõõtudelt, on valet tooni või kui tahaks hoopis midagi teistsugust?

Kas teadsid, et Lincona laos on olemas üle 40 vaipkatte, kust saame välja lõigata täpselt sellise vaiba nagu sinul vaja on? Lisaks sellele on tellimise peale veel sadu erinevaid disaine, teksuure, lõimesid ja värve, mistõttu leiame igasse interjööri sobiva vaiba.

Lincona vaibavalikust saad kohapeal lasta teha nii klassikalisi nelinurkseid kui ka ümmargusi vaipasid. Lisaks sellele on võimalik tellida ka erikujulisi vaipu – näiteks ovaalseid, pilve- või pisarakujulisi või ka täiesti sinu enda disainitud kujundeid, mille oled paberile joonistanud.

Kui sobiva mõõdu ja kujuga vaip on leitud, siis pakume ka ääristamise teenust. Vaipade servad on võimalik ääristada mitmel erineval moel: kandiga, peitkandiga, overlokiga, naha ja vildiga.

Kant õmmeldakse vaibale selliselt, et seda on näha nii vaiba ülemisel kui alumisel küljel. Kandiga ääristamine sobib hästi näiteks looduslikust kiust või madalakoelistele vaipadele. Peitkandi puhul õmmeldakse kant vaiba alumisele küljele ning see ei jää paistma. Sobib hästi kõrge lõimega vaipade puhul. Overloki puhul ääristatakse vaipkatte serv üleõmblusega. Seda varianti on hea kasutada madalalõimeliste vaipade puhul ja sokliliistudel. Naha ja vildiga ääristamist saab teha vaid Tasibeli tootevalikusse kuuluvatele naturaalsetele villavaipadele. On ka selliseid vaipasid, mille servad ei hargne ning mis ääristamist ei vajagi.

Tutvu Lincona vaipkatete valikuga SIIN.