Liigu sisu juurde

Teenused

Liistude toonimine

Soovid, et sinu põrand ja liistud oleksid ühte tooni, aga valmis viimistletud liistude toonivalik ei ole ideaalne? Me lahendame selle mure, sest saame puitliistud õlivaha või toonlaki abil sobivasse värvigammasse toonida – olgu selleks siis sokli-, uksepiirde-, vahe-, nurga- või üleminekuliistud. Sinul on vaja Lincona valikust leida sobiv töötlemata liistuprofiil. Lisaks liistudele toonime ka uksepakke, piirdeliiste, aknalaudu, trepiastmeid.

Lincona toonimeistrid kasutavad 7 põhitooni, mille näidised on kõikides esindustes olemas. Lisaks on meistrite portfellis enam kui 40 toonimise valemit. Igal Lincona meistril on oma käekiri, aastate jooksul välja kujunenud retseptid ja meetodid. 

Nii nagu igal meistril on oma nägu, on ka igal materjalil oma iseloom. Kuna puit on looduslik materjal, reageerib see alati erinevalt. Seega on õige tooni kokkusegamine paras nuputamine ja katsetamine. 

Laoseisus olevate 19 x 38 mm, 15 x 40 mm või 16 x 60 mm liistude toonimise hind on alates 3 eurot/jm ja tooted saab enamasti kätte 2-3 päevaga. Siiski lähenetakse iga kliendi soovidele personaalselt ning tehakse proovinäidis kliendi toodud tooninäidiste alusel. Näidistöö sobivuse korral saab koostada lõpliku hinnapakkumise.

Kuvatud tooted

UKSEPIIRDELIIST spoon tamm

KATTELIIST massiiv tamm

SOKLILIIST massiiv tamm

VAHELIIST massiiv tamm

VÄLISNURGALIIST massiiv tamm

LÕPULIIST massiiv tamm

NIVOOLIIST 8mm massiiv tamm

SOKLILIIST spoon tamm

Liistu kõrgus kuni 40mm

3,05 €/jm

Liistu kõrgus kuni 60mm

3.81 €/jm

Liistu kõrgus kuni 80mm

4.58 €/jm

Liistu kõrgus kuni 100mm

5.34 €/jm

Lisakiht*

1,02 €/jm

Uksepaku toonimine

18,3 €/tk

*Lisakihi vajalikkus sõltub soovitud tooni keerukusest ning lepitakse kliendiga kokku pärast toonimeistri hinnangut.

Huvitav teada!  

  • Liistude toonimine Linconas sai alguse ligi 10 aastat tagasi, kui ühele objektile oli vaja põranda raamimiseks sinakashalle, valgendatud süüga liiste. Valikus selliseid liiste ei olnud ning tellimine oleks võtnud liiga palju aega. Veidi katsetamist ning sobiv retsept sai välja nuputatud, liistud toonitud ning klient jäi ideaalse lõpptulemusega rahule.
  • Lincona toonib igal aastal 12 km jagu liiste, mis on täpselt sama palju kui Ülemiste järve ümbermõõt.

Võta ühendust

"*" tähistab nõutud välju

This field is for validation purposes and should be left unchanged.