Liigu sisu juurde

Uudised

22.11.2023

Liitu Lincona meeskonnaga!

Lincona on Eesti suurim ja kogenuim põrandakate­te maaletooja ja müüja. Meie juures oled oma ala parim spetsialist, kes oskab vastata kõi­kidele põrandakatteid puudutavatele küsimustele. Meil on vahva ja ühtehoidev meeskond, mida iseloomustavad lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus, toetav ja tulemuslik meeskon­natöö.

Lincona Tookuulutus Myygikonsultant FB

Profipoe müügikonsultant

Kui oled kõrge empaatiavõimega, avatud suhtleja ning teiste aitamine on sul loomuses, siis oled oodatud liituma meie Profipoe üksusega! Sobid hästi meie meeskonda, kui sul on energiat ja tahtmist õppida uusi asju, oled aus ja kohusetundlik ning positiivse ellusuhtumisega.

Lincona Profipoe müügikonsultandi põhilised tööülesanded on klientide nõustamine, pakkumiste ja tellimuste tegemine, päringutele vastamine, ettevõtte poolt pakutavate toodete ja -teenuste tutvustamine.

Uuri lähemalt

Mida me pakume?

Pakume vahvaid ja sõbralikke kolleege ning avastamisrõõmu ja koolitusi põrandakatete maailmas. Väärtusliku inimesena saad õiglaselt tasusta­tud ning kasutada 3 tasustatud tervisepäeva ja kuni 400 eurot sporditoetust kalendriaastas. Lisaks korraldame aasta jooksul suuremaid ja väikse­maid ühisüritusi.