Liigu sisu juurde

Uudised

04.05.2023

Liitu Lincona meeskonnaga!

Lincona on Eesti suurim ja kogenuim põrandakate­te maaletooja ja müüja. Meie juures oled oma ala parim spetsialist, kes oskab vastata kõi­kidele põrandakatteid puudutavatele küsimustele. Meil on vahva ja ühtehoidev meeskond, mida iseloomustavad lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus, toetav ja tulemuslik meeskon­natöö.

sotsiaalmeedia spetsialist

Turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

Põhilised tööülesanded on seotud sotsiaalmeediakanalite haldamise ja postituste loomisega ning kodulehel oleva info värskendamisega. Samuti saab käed külge panna müügimaterjalide koostamisel, sündmuste korraldamisel ja kõigel muul, mis käib turundus- ja kommunikatsiooniüksuse töödega kaasas.

plans ga157d0236 1920

Veebilehe haldur-arendusspetsialist

Tööülesanded on seotud 2022. aasta lõpus lansseeritud Lincona veebilehe (lincona.ee) sisuhalduse, toodete rikastamisega PIMi abil ning koostööpartnerite abiga uute funktsionaalsuste (mh e-poe) välja arendamine ja juurutamine.

Lincona Tookuulutus Myygikonsultant FB

Esindussalongi müügikonsultant

Meie jaoks ei pea Sa omama kogemust müügitöös või tundma üksikasjalikult põrandakattematerjale, küll aga pead soovima oma tööd teha nii, et klient lahkuks Sinu juurest rahulolevana. Isikuomadustest tuleb kasuks, kui sul on kõrge empaatiavõime ja soov teisi aidata, oled energiline ning initsiatiivikas.

Mida me pakume?

Pakume vahvaid ja sõbralikke kolleege ning avastamisrõõmu ja koolitusi põrandakatete maailmas. Väärtusliku inimesena saad õiglaselt tasusta­tud ning kasutada 3 tasustatud tervisepäeva ja kuni 400 eurot sporditoetust kalendriaastas. Lisaks korraldame aasta jooksul suuremaid ja väikse­maid ühisüritusi.