Liigu sisu juurde

Uudised

09.01.2023

Liitu Lincona meeskonnaga!

Lincona on Eesti suurim ja kogenuim põrandakate­te maaletooja ja müüja. Meie juures oled oma ala parim spetsialist, kes oskab vastata kõi­kidele põrandakatteid puudutavatele küsimustele. Meil on vahva ja ühtehoidev meeskond, mida iseloomustavad lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus, toetav ja tulemuslik meeskon­natöö.

hulgimuugi klienditeenindaja lincona

Hulgimüügi klienditeenindaja

Põhiülesanded on hulgiklientide tellimuste vastuvõtmine, päringutele vastamine, pakkumiste ja tellimuste vormistamine, klientide nõustamine ja ettevõtte poolt pakutavate hulgitoodete ja -teenuste aktiivne tutvustamine.

tootespetsialist muugiesindaja lincona

Tootespetsialist-müügiesindaja

Põhiülesanded on tutvustada ja spetsifeerida projektides ettevõtte poolt pakutavaid tooteid ja teenuseid sisearhitektidele, arhitektidele, kinnisvaraarendajatele, ehitajatele ja vajadusel nende tellijatele läbi aktiivsete tegevuste, kohtumiste ja külastuste.

IMG 20220902 145212

C-kategooria autojuht

Põhiülesanne on kaupade vedamine Tallinnas ja Harjumaal.

Mida me pakume?

Pakume vahvaid ja sõbralikke kolleege ning avastamisrõõmu ja koolitusi põrandakatete maailmas. Väärtusliku inimesena saad õiglaselt tasusta­tud ning kasutada 3 tasustatud tervisepäeva ja kuni 400 eurot sporditoetust kalendriaastas. Lisaks korraldame aasta jooksul suuremaid ja väikse­maid ühisüritusi.