Liigu sisu juurde

Teenused

Koolitused

Hoolimata sellest, et 30 aastaga on meil kogunenud hulganisti kogemusi ja teadmisi, täiendame me end põrandakatteid puudutavates valdkondades järjepidevalt. Hea meelega jagame neid teadmisi ka oma koostööpartneritele. Selleks korraldame oma erinevatele kliendigruppidele igal aastal tootespetsiifilisi koolitusi ja praktilisi õpitube.

IMG 0242

Oleme tulevased koolitused koondanud ühtsesse kalendrisse, millel saad jooksvalt pilku peal hoida, et end aegsasti sobivale registreerida.

  • 18. aprill algusega kell 10.00 toimub Tartus VOCOs (Kopli 1) hommikuseminar, millel räägime puitpõrandate reklamatsioonidest – kuidas selgitada välja, kas silmnähtavad või kõrvaga kuuldavad muutused puitpõrandas on päriselt reklamatsioon või on tegemist siiski kehva paigalduse või vale ekspluatatsiooniga? Täpsem info ja registreerimine – priit.tiks@lincona.ee.
  • 23. aprillil algusega kell 10.00 toimub Lincona Tallinnas asuvas esindussalongis (Pärnu mnt 139a) hommikuseminar, kus räägime sissepääsualadest ja poritõkkesüsteemidest. Seminar toimub vene keeles. Täpne info ja registreerimislink saabub peagi.
  • 22. ja 23. aprillil algusega kell 9.00 toimub Lincona Profipoes Cubu liistude paigaldamise praktikum, et rääkida lähemalt paigaldusnüanssidest ning katsetada, kuidas neid lihtsasti Döllkeni liistugiljotiini abil mõõtu ja ideaalsetesse nurkadesse lõigata. Cubu liistude kohta saab rohkem lugeda SIIT. Paigalduspraktikumi saab REGISTREERIDA SIIN.
  • 9. mail algusega kell 10.00 toimub Lincona Tallinnas asuvas esindussalongis (Pärnu mnt 139a) hommikuseminar, millel tutvustame Pergo laminaatparkette. Täpne info ja registreerimislink saabub peagi.
  • 16. mail algusega kell 10.00 toimub Tartus (asukoht täpsustamisel) hommikuseminar, millel on võimalik tutvuda Tarketti LVT kollektsiooni iD Inspiration uudiste ja kasutusvõimalustega. Täpne info ja registreerimislink saabub peagi.
  • 6. juunil algusega kell 10.00 toimub Lincona Tallinnas asuvas esindussalongis (Pärnu mnt 139a) hommikuseminar, millel tutvume erinevate liistude ja lahendustega, millega põrandale lõppviimistlus anda. Täpne info ja registreerimislink saabub peagi.

  Kui tunned, et sina ja su kolleegid vajavad põrandakatete valdkonnas teadmiste värskendust, siis võta meiega ühendust. Koolitusel käsitletavad teemad saame eelnevalt kokku leppida ja vormida just selliselt, nagu tarvis.