Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

Ajakirjad ja kataloogid

Lincona ajakirjad ja kataloogid on sisukad ja inspireerivad ideede kogumid, mis jagavad teadmisi ja ideid põrandakatete maailmast nii professionaalsele sisekujundajale kui kodukaunistajale.

Lincona Viru Keskus 300dpi IMG 3515 Edit

Poritõkkesüsteemide kataloog

2023 SÜGIS

Sügiseste poriste ilmade tulekuga on Linconal valminud poritõkkesüsteeme tutvustav kataloog, millest leiab nõuandeid ja näpunäiteid, milliseid tooteid valida puhastusaladele ning mida silmas pidada. Head tutvumist! 

RAUD0010

Lincona V ajakiri

2022 KEVAD

Selle ajakirja kaanestaar on Lincona esindussalong – see on meie juubelikingitus iseendale. Vaatame koos sisearhitektide Hanna Karitsa ja Jan Skolimowskiga tagasi loomis- ja ehitusprotsessile, mille saab kokku võtta sõnadega: oluline ei ole teekonna pikkus ja ajaline kestus, vaid lõpptulemus. Loomulikult leiab ajakirjast ka tooteuudiseid, soovitusi, kasulikke nõuandeid ja näpunäiteid põrandakatete maailmast. Mõnusat tutvumist! 

Liim

Liimide kataloog

2021

Meil on hea meel tutvustada teile värskelt valminud Lincona liimide tootekataloogi, mis annab ülevaate erinevatele põrandakatetele sobivatest liimidest. Lisaks tooteinfole leiab kataloogist liimidega seotud terminite selgitused ning kasulikke nõuandeid paigaldajale ja ehitajale.

LVT 1

Lincona IV ajakiri

2019 KEVAD

Lincona IV ajakirjas tuleb juttu silmapaistva sisearhitekti, INJU 2018 laureaadi Riin Käremaga, kes ei karda kasutada uusi ja vähe kasutatud põrandakatteid ning on alati valmis eksperimenteerima. Maailma ühe suurima põrandakatete tootja Tarketti valikusse on lisandunud LVT kollektsioon ID Supernature & Tattoo, mis sisaldab endas puidu- ja kivitekstuure. Heterogeensete PVC-katete kollektsioonist Excellence leiab neutraalseid toone meditsiini- ja tervishoiuhoonetesse ja julgeid disaine haridusasutustesse. Meie pikaaegse koostööpartneri Ecowoodi 4in1 terviklahendus aitab säästa närve, aega ja raha, sest kõiki väljavalitud tooteid on võimalik tellida ühtse viimistlusega. Räägime jälle vinüülparketist (LVT), mille populaarsus kasvab ning mistõttu pingutavad tootjad ka tootekvaliteedi tõstmiseks. Uuendusi selles vallas tuleb pidevalt, alustades toodete väljanägemisest ja disainist ning lõpetades klikitava LVT kandeplankude materjaliuuenduste (HDF vs SPC) ja sellega kaasnevate eelistega. 

SHACKLETON HERRINGBONE RGB

Millikeni kataloog

Milliken on üks maailma juhtivatest avalike ruumide ja hotellide plaatvaipade tootjatest. Ettevõte on tuntud innovaatilise tootmise, loominguliste disainide ja kõrge kvaliteediga toodete poolest.

Basic L

Inspiratsioon

2019 KEVAD

Nelja sisustussalongi (Interstudio, Lincona, Moodne Valgustus ja Muster) ühiskataloog Inspiratsioon on abiks kiirete, ent see-eest stiilsete valikute tegemisel. Valikus on ainult head variandid!  

E 2410 Ivory medziostilius2

Lincona III ajakiri

2018 KEVAD

Kolmas Lincona ajakirjanumber oleks igav ilma terrassi temaatikata, sestap saab lugeda nii puitterrassi hooldamise, mugavust armastavale inimesele mõeldud komposiitmaterjalist terrassilaudade kui ka praktiliste kärgplaatide kohta. Ajakirjas tuleb juttu ka linoleumist, mis leiutati 60ndatel…1860ndatel! Lisaks sellele, et looduslik linoleum on suurepärane põrandakate, on see töövahend ka kunstnikele. Kaija Kesa ja Lauri Lihten-Haavel avavad linoollõike tegemise tagamaid. Ja ühe vägeva rännaku arhitektuurifotograafiks kasvamisel võtame ette koos Maris Tombaga. 

TonuTunnel.com Fraktal Lincona 2018 06 20 Fraktal0164 Pano

Lincona II ajakiri

2017 SÜGIS

Järjekorra teises Lincona ajakirjas jätkame oma tooteportfelli tutvustamist ning jagame olulisi nõuandeid mitte ainult põrandakatete, vaid ka kõige sinna juurde kuuluva kohta. Näiteks leiab seekordsest ajakirjast põhjaliku artikli betoonist aluspõranda eripärade kohta. Samuti näpunäiteid porimatisüsteemide kasutamiseks. Ajakirjast ei puudu ka nutikad puitpõrandad (mosaiik-, lamell- ja industriaalparkett) ega ka pehmed ja imeilusad disainvaibad. 

fdb7ce a194a334e0e342bfa8e24d8f3a838758 mv2

Lincona I ajakiri

2017 KEVAD

Lincona ajakirja esimene number, kus tuleb juttu sellest miks tuleks puitpõrand liimida aluspõrandale ning mitmeid põhjuseid, miks otsustada põrandakatete ostul vaipkatete kasuks. Lisaks palju toodete tutvustusi ning inspiratsiooni sisekujunduse tarbeks.

gamrat 55195749

Gamrat terrassilaudade kataloog

2017