Kork

Korkparkett on naturaalne põrandakate, mida toodetakse korgitamme koorest. Elastne, soojapidav ja helisummutav korkpõrand sobib kõikidesse kuivadesse ruumidesse nagu elutuba, magamistuba, köök. Korkpõrandaid on lihtne hooldada ja puhastada. Korgile on omane hea vastupidavus, antistaatilisus, antibakteriaalsus, helisummutavad omadused, põlemiskindlus ning sobivus põrandaküttele.

Kellele ei meeldi aga loodusliku korgi välimus, võib otsustada printkorgi kasuks. Viimasel on kõik korgile omased tehnilised näitajad, kuid selle välimus võib heas mõttes olla petlik – digitrüki abil on võimalik saavutada väga realistlikke mustreid. Näiteks väga tõetruu puiduimitatsioon, fototrükk, logo jne. Printkork on lahendus inimesele, kes väärtustab korkpõranda omadusi, kuid soovib korgi naturaalsest välimusest midagi erilisemat.

Printkork on viimistletud spetsiaalse hot-coating lakiga (kulumisklass AC5, kasutusklass 23/33), mis on väga tugev, kuid samas elastne ja aitab säilitada korkpõranda võime taastuda muljumistest ning löökidest. Lisaks on printkork pleekimiskindel. Printkork sobib ideaalselt kõikidesse kuivadesse eluruumidesse ning keskmise koormusega ühiskondlikele pindadele.

Filtrid