Kork

Korkparkett on naturaalne põrandakate, mida toodetakse korgitamme koorest. Elastne, soojapidav ja helisummutav korkpõrand sobib kõikidesse kuivadesse ruumidesse nagu magamistuba, elutuba ja köök. Korki on lihtne hooldada ja puhastada. Korgile on omane hea vastupidavus, antistaatilisus, antibakteriaalsus, helisummutuse omadused, põlemiskindlus ning sobivus põrandaküttele.

Kellele ei meeldi loodusliku korgi välimus, võib otsustada printkorgi kasuks. Viimasel on kõik korgile omased tehnilised näitajad, vaid selle välimus võib heas mõttes olla petlik – digitaaltrüki abil on võimalik saavutada väga realistlikke mustreid. Näiteks väga tõetruu puiduimitatsiooni, fototrüki, logo jne. Printkork on lahendus inimesele, kes väärtustab korkpõranda omadusi, kuid soovib korgi naturaalsest välimusest midagi erilisemat.

Printkork on viimistletud spetsiaalse HotCoating lakiga (kulumisklass AC5, kasutusklass 23/32), mis on väga tugev, kuid samas elastne ja aitab säilitada korkpõranda võime taastuda muljumistest ja löökidest. Sestap sobib printkork ideaalselt kõikidesse kuivadesse eluruumidesse ning keskmise koormusega ühiskondlikele pindadele.

Filtrid