Kiviparkett ja mineraalplaat

Šveitsi põrandakatete tootja LiCo naturaalsete põrandakatete valikust leiab looduslikust kiltkivist kiviparketi Realstone ja mineraalplaadi Micodur.

LiCo Realstone naturaalse kiviparketi pealispind on looduslikust, millimeetripaksusest kiltkivikihist, mida kaevandatakse spetsiaalse tehnoloogia abil Indias. Erinevalt tavalisest põrandast tundub see jala all soe, kuna imeõhukese kiviplaadi tagumisele küljele on liimitud korgikiht. Lisaks summutab see kõndimisel tekkivat sammumüra.

Realstone kiviplaadil puuduvad traditsioonilisele kivipõrandale omased puudused – kõrge hind, vuugikohtade nähtavus, külm ja kõva pealispind. Kiltkivist põranda pealispind on tulekindel, elastne ja väga vastupidav ning sobib kasutamiseks põrandaküttega ruumides. Lisaks on kiltkiviparkett antistaatiline ja antibakteriaalne ning seda on lihtne hooldada.

Kuna tegemist on loodusliku põrandakattematerjaliga, siis on loomulik, et tootel on värvi ja toonierinevused, kuid see muudabki iga parketilaua ainulaadseks ning omanäoliseks.

LiCo Micodur on väga stabiilne mineraalplaat, mida sobib kasutada nii kodudes kui ka kõrge koormusega ühiskondlikel pindadel. 100% veekindlaid, A2fl-s1 tulekindlusega, mõõdupüsivaid ning põrandaküttele sobivaid mineraalplaate saab paigaldada ujuvalt ning ilma deformatsioonivuukideta kuni 1000m² pindadele. Lisaks standardvalikule (puidudekoor, betooni- ja kivimustrid) on LiCo Micoduri plaate võimalik tänu digiprindile kujundada just selliselt nagu ruum ja värvigamma nõuavad.

Filtrid