Kivi

Selles tootekategoorias on kaks erinevat kivipõrandakatet: looduslikust kiltkivist LiCo Realstone ja mineraalplaat LiCo Micodur.

LiCo Realstone’i naturaalse kiviparketi pealispind on looduslikust, millimeetripaksusest kiltkivikihist, mida kaevandatakse spetsiaalse tehnoloogia abil Indias. Erinevalt tavalisest põrandast tundub see jala all soe, kuna imeõhukese kiviplaadi tagumisele küljele on liimitud korgikiht, mis lisaks summutab kõndimisel tekkivat sammumüra.

LiCo Realstone kiviplaadil puuduvad traditsioonilisele kivipõrandale omased puudused – kõrge hind, vuugikohtade nähtavus, külm ja kõva pealispind. Kiltkivist põranda pealispind on tulekindel, elastne ja väga vastupidav. Lisaks on kiltkiviparkett antistaatiline ja antibakteriaalne ning seda on lihtne hooldada. Samuti sobib kasutamiseks põrandaküttel.

Kuna tegemist on loodusliku põrandakattematerjaliga, on loomulik, et tootel on värvi ja toonierinevused, kuid see muudabki iga parketilaua ainulaadseks ja omanäoliseks. Realstone’i kiviparkett on keskkonnasõbralik, kuna kasutatav korkmaterjal on taastuv loodusvara ning pealiskihis olev kiltkivikiht on väga õhuke.

LiCo Micodur on väga stabiilne mineraalplaat, mida sobib kasutada nii kodudes kui ka kõrge koormusega ühiskondlikel pindadel. 100% veekindel, Afl-s1 tulekindlusega, mõõdupüsivaid ning põrandaküttele sobivaid mineraalplaate saab paigaldada ujuvalt ning ilma deformatsioonivuukideta ka üle 400m² pindadele. Lisaks standardvalikule (puidudekoor ja betooni- ja kivimustrid) on Lico Micoduri plaate võimalik tänu digiprindile kujundada just selliselt nagu ruum ja värvigamma nõuavad.

Filtrid