Liigu sisu juurde

Teenused

Konsultatsioon

Oled põrandakatte otsingul ning silme-ees on kirju valik erinevaid materjale ja termineid? Me teame, mida sa tunned. Oleme lahkesti valmis sind selles infomüras nõustama ja juhendama, et väljuksid sellest parima valikuga.

Selleks, et meie müügikonsultant saaks ainult sinu aitamisele keskenduda, soovitame külastuseks broneerida aja tasuta konsultatsioonile. Aega broneerides kirjelda lühidalt oma soove ning võimalusel võta kohtumisele kaasa abistavad materjalid (fotod ruumist, joonised vms). 

Broneeri aeg

Miks broneerida konsultatsioon?

Aja kokkuhoid

Hindame oma klientide aega kõrgelt. Konsultatsioonile broneerimine tagab sulle meie põrandakatete spetsialisti aja ja tähelepanu ning sa ei pea teiste klientide järel oma aega ootama.

Väärtuslikud teadmised

Täna on turul erinevate omadustega põrandakatteid nii palju, et selles orienteerumine ongi keeruline. Konsultatsiooni jooksul jagame sulle rõõmuga 30 tegutsemisaasta jooksul kogunenud professionaalseid nõuandeid ja teadmisi. Soovime sulle avatut meelt ka juhul, kui sinu poolt esialgu soovitud põrandakate meie hinnangul ruumi otstarvet silmas pidades sinna hästi ei sobi ja pakume välja alternatiive. Lõplik otsus jääb muidugi sinu enda teha.  

Hoolivus

Me mõistame, kui raske on väikeste laste kõrvalt asju ajada – seetõttu oleme mõelnud ka kõige pisemate klientide peale. Salongis ootavad neid pliiatsid, värvimisraamatud, pusled, mosaiiktahvel ning multifilmid.