Liigu sisu juurde

Teenused

Telli näidised

Sobiva põrandakatte valik on oluline otsus, seega soovitame klientidel alati võtta järelemõtlemiseks aega pigem rohkem kui vähem. Et otsustamisprotsessi lihtsustada, anname esindustest soovi korral kaasa nii väiksemaid kui suuremaid näidiseid. Lisaks saab tootenäidiseid tellida ka veebi kaudu või võttes ühendust oma kontaktisikuga.

RAUD0085

Telli tasuta tootenäidised!

Jaemüük

Tootenäidiseid on lihtne tellida meie kodulehelt. Soovitud näidise tellimiseks kliki konkreetse toote lehel “Telli näidis” ja liigu edasi päringuvormile tellimuse kinnitamiseks ning kättesaamise võimaluste valimiseks. Kui on mõni toode, mille näidist veebist tellida ei saa, siis külasta lähimat Lincona esindust ja saad selle sealt.

Projektimüük

Kui väikesemõõdulisest näidisest või ühest parketilauast ei piisa, et veenda end või oma klienti toote sobivuses, siis saad meilt tellida soovitud suuruses tootenäidiseid. Kui sul on toote paremaks presenteerimiseks tarvis näiteks kalasabaparketti mõõdus 2m x 2m, siis meie näidiste meistrid saavad selle valmistada. Erimõõdulise näidise saamiseks edasta oma soovid Lincona kontaktisikule või pöördu lähima esinduse müügikonsultandi poole.

Hulgimüük

Lincona hulgimüügiprogrammi kuuluvatele toodetele hoiame pidevalt näidistevaru, nende hulka kuuluvad erinevad tootelehvikud, pannood, stendid ja tükknäidised. Samuti valmistame vastavalt kaupluse vajadustele erimõõdulisi tootenäidiseid. Tutvu standardnäidistega SIIN ja edasta oma soovid Lincona kontaktisikule.

Võta ühendust

"*" tähistab nõutud välju

This field is for validation purposes and should be left unchanged.