Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

Rätsepatööna täistammest siseuksed

Täistammest tahveluksed – killuke Eestiaegset klassikat

Ecowoodi täistammest klassikalised tahveluksed annavad võimaluse taastada 1920-1930ndatel Kadriorgu ja Nõmmele ehitatud elamute stiili. Või siis kombineerida neid hoopis modernsete interjööridega. Näiteks põnevate ning värviküllaste kangaste, mööbli ning teiste dekoratiivsete elementidega.

Siseuksed on saadaval 1-, 2- ja 3-paneeliga ning kõikides RAL värvitoonides. Leng valmistatakse vastavalt ukseava mõõdule. Ukse paksus 80-140 x ukseava laius 700-950 x ukseava kõrgus 2120 mm (võimalik tellida miinimumist väiksemat ja maksimumist suuremat ust).

Pildil valge RAL9003 täistammest uks. Koos täistammest lengi, uksepiirdeliistude ja lukuga on komplektihind 590€.

Täistammest uks spoonukse hinnaga

Täispuidust tammeuksed on valmistatud liimpuidust (viimistletud toonitud õlivahaga) või sõrmjätkatud puidust (saadaval kõikides RAL värvitoonides). Spoonukse hinnaga täistammest siseuksed toodetakse rätsepatööna, täpselt ukseavasse sobituvana, ja seejuures kehtib neile standardmõõtmetega ukse hind. Valikus on erinevate puit- või klaaspaneelide arvuga mudeleid ning üle 30 õlivaha tooni. Ecowoodi siseuksekomplekti hind sisaldab täistammest ukselehte, täistammest lengi, piirdeliiste mõlemale poole, hingesid, kruvisid ja AGB lukku. Komplekti hind on alates 399 eurost.

Durys 2 F 5
3081 sviesus riesutas D1F Medzio stilius 1 2 1

Ecowoodi 4in1 konseptsioon võimaldab tellida nii parketi, uksed, liistud kui ka trepid ühtse viimistlusega ning sellega säästad aega, mis muidu kuluks erinevate tootjate vahel koos tooninäidistega jooksmisele.

Miks meie kliendid hindavad 4in1 kontseptsiooni?

  • Säästad aega – valides välja tooni, saad kõik vajalikud tooted ühest kohast, kulutamata aega erinevate tarnijate toodete ja viimistluste sobitamisele.
  • Säästad raha – kasutajad hindavad kõrgelt Ecowoodi toodete hinna- ja kvaliteedisuhet. Täistammest uksed on spoonukse hinnaga, mis teevad võimsad tammeuksed igaühele kättesaadavaks. Samuti on erimõõdulised uksed standardukse hinnaga, sest kõik uksed toodetakse rätseptööna.
  • Suurim valik viimistlusvõimalusi – kui parketitootjate kollektsioonides leiame nii läikivad ja sädelevaid, kui ka sulelisi põrandaid, siis uste ja treppide puhul jääb tihti viimistlusvalik piiratuks. Ecowoodi toonivalik täistammest ustele ja treppidele on Baltikumi suurim. Valikust leiad üle 30 erineva Saicose õlivaha tooni ning kõik RAL ja NCS värvikaartide toonid.

Tule tutvu näidistega Lincona esindustes või vaata valikut veebis.