Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

Sotsiaalne distantseerumine põrandakatete abil

Kuigi COVID-19 pandeemia vastu võitlemise meetmed on maailmas leevendumas, leiame end uues ajajärgus, kus sotsiaalne distantseerumine ja hügieen on muutunud olulisemaks kui kunagi varem.  Uued olukorrad on pannud ettevõtteid mõtlema ja otsima lahendusi, kuidas tagada oma töötajate ja klientide heaolu ning võimaldada neil naasta keskkonda, kus kõik tunnevad end võimalikult turvaliselt ja mugavalt.

Lincona koostööpartnerid Ege Carpets, Milliken, IVC, Tarkett ja Küberit on loonud põrandakatte lahendused, mille abil saab kujundada diskreetseid tööruume, suunata inimeste liikumist ruumis ning edastada mugavalt sõnumeid, mis tuletavad meelde olulisi hügieenireegleid.

EGE CARPETS

Ege rullvaipadega saab kujundada tööalasid kontorites, suunata inimeste liikumist ja määratleda omavahelist distantsi.

Ege covid 1
Ege covid 2 1

MILLIKEN

Jalgealune pind on üks parimaid kohti sõnumite edastamiseks. Millikeni „Social factor“ plaatvaipade kollektsioonist leiab 9 erinevat sõnumit ja mitukümmend disaini. Kollektsioon pälvis sel aastal ajakirja Interior Design tunnustuse HIP disainiauhinna jagamisel tervise ja heaolu alamkategoorias.

104669472 1149715568747168 3836421973797422905 n 1 2
cut 1

IVC

IVC valikust leiab erinevate värvide ja mustritega plaatvaipu. Kontrastsete värvide ja kujunditega saab kujundada ja eraldada alasid ühiskondlikes ruumides.

ivc covid

TARKETT

Visuaalsed märgised tuletavad meelde omavahelise distantsi hoidmist ning juhivad liikumist ruumis. Lisaks disainile pöörab Tarkett suurt rõhku ruumi õhukvaliteedile, mida saab läbi põrandakatete olulisemalt puhtamana hoida.

Tarkett covid
IN PostCovid19 Wayfinding Desert 001

KÜBERIT

Küberit tootevalikusse on lisandunud sõnumitega liistuprofiilid, mida saab paigaldada nii treppidele kui põrandatele.

20200605 115101 resized
Kuberit 1 rotated