Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

Boeni Chevron ehk ajatu prantsuse kalasabaparkett

Boeni Chevron on oma V-kujulise noolemustriga ajatu ning eksklusiivne täispuidust põrand, mis köidab iga vaataja pilku. Tehniliselt on 30° ja 45° nurgaga parketi tootmine tootjatele üks suurimaid ja keerulisemaid väljakutseid, sest nõuab keerukamat täpsuslõikamist, kuid vastukaaluks annab see võimaluse koostada arvukalt erinevaid mustreid. Veelgi enam, erimustrilised põrandad on praegu moes!

Üldiselt on levinud arusaam, et erikujulised põrandad nõuavad suurt pinda ja väiksematesse korteritesse kalasabaparkett ei sobi. Chevron on seevastu eriti sobilik ka väiksematele pindadele luues optilise illusiooni ja ilme, et ruum on avaram ja suurem kui ta tegelikult on.

Prantsuse kalasabaparketti on valikus väga ühtlase (select) puiduvalikuga kui ka looduslike 20-30 mm oksakohtadega (rustik). Selekt on saadaval toonides Oak Adagio White ja Oak Adagio ning rustik toonis Oak Animoso.

Unikaalsed põrandamustrid, mis annavad ruumile isikupära

Boeni Chevroni on võimalik kombineerida erinevatesse mustritesse, mis on omanäolised ja unikaalsed. Prantsuse kalasaba on punn-soon ühendusega ja tuleb seega aluspõrandale liimida. Kuigi paigaldamine pole nii lihtne kui tavalise laudparketi puhul, on spetsialiste kaasates lõpptulemus kindlasti kvaliteetne ja kaunis.