Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

6 praktilist jõulukingitust Linconast!

Kui otsid sõbrale jõuludeks rõõmutoovat kingitust, siis kindla peale minek on poetada kuuse alla midagi praktilist.

1. Bona Premium Spray Mop puit- ja laminaatpõrandatele

Bona Premium Spray Mop on mugav abiline põrandate puhastamiseks, sest ära jäävad kõik traditsioonilised ja tüütud põrandapesuvõtted alustades veeämbri ja pesukontsentraadiga mässamisest, lõpetades lapi piisavalt kuivaks väänamisega. Bona Spray Mop on ideaalne abimees puit- või laminaatpõranda pesemiseks, sest tagab täpselt õige koguse puhastusvahendi jõudmise põrandani. Komplekti kuulub mopp, puhastussegu ja masinpestav puhastuspadi.

bona premium spray mopp

2. Esimene Eesti disain porimatikollektsioon JÄLJED

Kuigi disain porimatikollektsioon ei kõla üldse glamuurselt, tasub eelarvamustest üle olla ja veenduda, et ka porimatid võivad olla disainitud ilusaks ja maitsekaks. Lincona koos disainerite Kätlin ja Ott Kanguriga otsustasid olla pioneerid ja lõid Eesti päris esimese porimattide kollektsiooni JÄLJED. Kujunduse seeria viis mustrit (jääjäljed, metsajäljed, tuulejäljed, vihmajäljed, merejäljed) ja värvikombinatsoonid on inspireeritud Eesti looduse erinevatest aastaaegadest.

PORIMATT Mercury Globossoft Tuulejaljed kuld MB008593 12861 min
PORIMATT Mercury Globossoft Metsajaljed hobe MB008599 12864

3. Bona hooldus- ja puhastuskomplekt lakitud puitpõrandatele

Põrandate hooldus on alati suur ettevõtmine, kuid see on teatava regulaarse aja tagant vajalik, et põrand püsiks aastaid kauni ja värskena. Lakitud põranda regulaarne värskendamine Bona Freshen Up vahendiga parandab lakitud põrandate välisilmet ning täidab aja jooksul tekkinud mikropraod. Bona Cleaner on spetsiaalselt välja töötatud viimistletud puit- ja korkpõrandate puhastamiseks, mida võib kasutada regulaarsel mopiga puhastamisel.

lakk

4. Flüggeri ja Bona hooldus- ja puhastuskomplekt õlitatud puitpõrandatele

Õlitatud puitpõrandad vajavad hooldust, et tagada põranda hea välimus ja pikk eluiga. Kodustes tingimustes tuleks hooldusõlitamist teha tavaliselt iga 3 aasta järel, selleks sobib Bona Oil 35 hooldusõli, mis tagab põranda kauni väljanägemise, kulumiskindluse ja vastupanu erinevatele plekkidele. Õlitatud põrandate hooldamiseks ja regulaarseks pesemiseks sobib Flügger põrandaseep, mida tuleb pinnale kanda kuivaks väänatud mopiga ning üle pükida puhta, niiske lapiga.

oli

5. Trepivaibad muudavad astumise mugavaks

Trepivaibad on praktilised abilised, mis aitavad trepi muuta libisemiskindlamaks ja astumise soojemaks. Lisaks ohutuse tagamisele säästavad trepivaibad treppi kulumise eest ning summutavad sammumüra.

Trepivaip 2
trepivaip 1

6. Porimatt jätab pori uksetaha

Korralik porimatt aitab tõkestada suurema mustuse (pori, graniitsõelmed) sattumist majapidamisse ja säästab põrandat kahjustuste eest. Lisaks hoiab korralik porimatt kokku aega, mis kuluks koristamisele ning ka puhastus- ja hooldusvahendite kulusid.

porimatt 1

Kingituste nimekirjas olevad tooted leiad Lincona kauplustest Tallinnas, Tartus, Pärnu ja Viljandis!