Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

Flexura loodussäästlikud spoonparketid

Hiljuti alustasime koostööd Belgias asuva spoonparketi tootjaga Flexura, kes toodab aastas ca 300 000 m² parketti ning kasutab selleks ainult FSC sertifikaadiga puitmaterjali ehk teisisõnu puitu, mis on saadud jätkusuutliku ja säästva metsamajanduse tulemusena.

Spoonparkett on oma omadustelt ülimalt nutikas ja loodussäästlik põrandakate, sest 1m² puitparketi materjalist saab toota 8m² spoonparketti. Kuigi spoonparketi 0,6 mm kulumiskiht tundub esmapilgul väga õhuke, on see kodukasutuses enam kui piisav. Spoonparketi muudab löögi- ja muljumiskindlaks ülitihe HDF kandekonstruktsioon, mistõttu sobib see väga hästi ka laste ning lemmikloomadega perede kodudesse. Lisaks sobib spoonparkett väga hästi põrandaküttega ruumidesse, sest selle soojustakistus on puitpõrandate hulgas väikseim võimalik ning konstruktsioon jaotab soojust ruumi ühtlaselt ning kadudeta.

Flexura 1-lipiline või kalasaba

Flexura valikust leiab ujuvalt kalasaba mustrisse paigaldatava tamme spoonparketi. Kergelt rustikaalse välimusega plankude suurus on 730x146x9 mm. A ja B laud paigaldatakse mustrisse tänu uniclic® süsteemile. Plangud on harjatud ja viimistletud UV kindla mati lakiga. Toote kohta leiab rohkem informatsiooni SIIT.

Lendedreef DSC 0103

Lendedreef DSC 0117

1-lipiline spoonparkett on 270 mm lai ja 2,37 m pikk. Kandeplangu moodustavad 10 mm HDF ning 0,6 mm vineerikiht, mis võimaldab spoonparketti soovi korral ka maha liimida. Selekt valikus tammest spoonparkett on 4 faasiga ning harjatud pinnaga, mis toob plangu kenasti esile ja jätab väga loomuliku tulemuse. Tutvu tootega lähemalt SIIN.

SPOONPARKETT FL 1 l tamm Canal matt lakk 040505050201GC 19680