Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

Fletco Modern Art tükkvaibad

Flecto disainvaipade kollektsioon Modern Art ühendab endas unikaalse disaini, kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse. Dekoratiivsed tükkvaibad parandavad ruumi akustikat ning on valmistatud pehmest ja vastupidavast loodussõbralikust materjalist.

Modern Art erikujulised vaibad ei ole mõeldud vaid kodudesse. Pehmed vaibad on loodud kaunistama põrandaid avalikes ruumides – kontorites, koolides, majutusasutustes jms – kus olulisteks märksõnadeks on disain, vastupidavus, lihtne hooldatavus ja hea akustika.

loimekvaliteet

Kollektsioonis on 2 erinevat lõimekvaliteeti (Bichon ja Florenz), hulgaliselt värvitoone.

suurused

Lisaks standardmõõtudele on võimalik vaipasid tellida erimõõdus, laiusega kuni 4 m.

kujud

Standardkujuga vaibad jagunevad kolme erinevasse kujundite kategooriasse (A-B-C).

Kui sa ei leia Modern Art omanäolisest kujundivalikust seda õiget, astu ise disaineri rolli ning kujunda täpselt sellise kujuga vaip, mis sobitub sinu interjööri ja mööbliga!

Innovaatiline libisemiskindel tagapõhi

latekstagapohi


Modern Art kollektsiooni jaoks on välja töötatud spetsiaalne lateksist tagakülg, mis on PVC- ja pehmendajate (bituumen) vaba. Seetõttu on vaiba tagakülg libisemiskindel ning sobib erinevatele põrandatele nagu parkett, laminaat ning keraamilised plaadid. Vaip sobib kasutamiseks ka põrandaküttega ruumides ja niiskemates kohtades, rikkumata vaiba kvaliteeti. Lisaks ei vaja vaip tänu latekstagapõhjale servade ääristamist

Florenz331 360 380
Glanzing 344 130 240