Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

Ege ReForm jätkusuutlikud ja sujuvaid värviüleminekuid võimaldavad kollektsioonid Radiant, Construction ja Transition

Taani disanvaipkatete tootja Ege kollektsioonide sari ReForm on suur samm looduse hoidmise ja jätkusuutlikuma tuleviku suunas. Kõik kollektsioonis olevad vaipkatted on valmistatud ümbertöödeldavatest materjalidest (nt. vanadest kalavõrkudest ja tootmisjääkidest) ECONYL® lõngast. Tagapõhjal on kasutatud patenteeritud Ecotrust vilti, mille koostises kasutatakse ümbertöödeldud plastist veepudeleid. Tänu uuenduslikule tootmistehnikale on materjal kauakestev ja suurepäraste akustiliste omadusega. Cradle to cradle® sertifikaat seisab selle eest, et põrandakatte elutsükkel kestaks “hällist-hällini”. 

Ege ReForm sarja kolm uut mitmetasandilise lõimega kollektsiooni – Radiant, Construction ja Transition – võimaldavad muuhulgas luua sujuvaid värviüleminekuid.

Reform Radiant on inspireeritud päikese peegelduse pidevast muutusest siledatel pindadel. Valikust leiab lineaarse mustriga plaadid, mis on saadaval kahekümnes toonis alustades tasakaalukast lillast ja rohelisest, lõpetades sügava musta ja halliga. Kümme värvilt-värvile üleminekuplaati loovad harmoonilise värvivahetuse heledate ja tumedate toonide vahel.

Kollektsioon on saadaval nii wall to wall vaibana, 48×48 cm ja 96×96 cm plaatidena ning 24×96 cm plankudena. Lisaks on saadaval 96×96 cm suuruses mix-plaadid, mille abil on näiteks võimalik luua sujuvaid värviüleminekuid.

Reform Construction on inspireeritud tänapäeva arhitektuuri kahest levinumast ehitusmaterjalist – rauast ja betoonist. Kollektsiooni disainid viivad industriaalsed, külmad ja jõulised materjalid rafineeritumale tasemele, pakkudes vastukaaluks silmailu ja soojust. Kahte disaini leiab kümnes naturaalses ning tagasihoidlikus toonis.

Kollektsioon on saadaval nii wall to wall vaibana, 48×48 cm ja 96×96 cm plaatidena ning 24×96 cm plankudena. Lisaks on saadaval 96×96 cm suuruses mix-plaadid, mille abil on näiteks võimalik luua sujuvaid värviüleminekuid. 

Reform Transition toob igasse ruumi tükikese loodust. Tärkavad seemned, puhkevad pungad ja õied ja närbunud taimestik on märksõnad iseloomustamaks rahulikes ja loodusele omastes toonides uut disainvaipkatete kollektsiooni. Looduse eluringist inspireeritud kolm disaini (seemned, lehed, taimestik) on pehmetes ja tuhmunud värvides. Hallikad ja pruunid maapõuetoonid loovad rahustava ja loodusliku õhkkonna, samas kui rohelised ja sinised toovad meile uut energiat, loovust ja optimismi.

Kollektsioon on saadaval nii wall to wall vaibana, 48×48 cm ja 96×96 cm plaatidena ning 24×96 cm plankudena. Lisaks on saadaval 48×48 cm suuruses mix-plaadid, mille abil on näiteks võimalik luua sujuvaid värviüleminekuid. 

Ege pälvis taas kõrged tunnustused jätkusuutlikkuse edendamise eest

2021. aasta sügisel pälvis Ege jätkusuutlikkuse edendamise tunnustuse SDG Tech Awards auhinnagalal ringmajanduse kategoorias ning „Sustainability Innovation Award“ auhinna, mille andis välja Taani kaubanduskoda. 

242155296 4374268105956214 8522972587114076573 n