Põrandad delimiter icon Ühiskondlik PVC delimiter icon Erilahendused delimiter icon Elektrit juhtivad katted delimiter icon PVC Tarkett IQ Toro SC 966 LIGHT GREEN

PVC Tarkett IQ Toro SC 966 LIGHT GREEN

Tootekood: 3093966
Tootja:
Tarkett
Rulli laius:
2 m
Rulli pikkus:
23 m
Peamised eelised:
- Kasutamiseks arvutiklassides, side- ja elektroonikatööstuses, haiglate operatsioonisaalides, haiglate palatites, Clean Room või analoogsetes ruumides. - Püsivalt antistaatiliste ja elektritjuhtivate omadustega Elastne, võimaldab teha ülespöördeid seintele - Homogeenne materjal tagab mustri muutumatuse kogu materjali ulatuses - Vinüülkatte vuugid liidetakse kuumühendusega, mille tulemusena saadakse hügieeniline ja veekindel pind - Suurepärane kulumiskindlus - Minimaalne hooldus – katet ei pea kunagi vahatama. Kasutada kuivpoleerimist. Vett võib puhastamisel kasutada vastavalt vajadusele.
Tehnilised andmed Tehnilised andmed
Tarkett IQ Toro SC on 2.0mm paksune homogeenne IQ PUR-tugevdatud elektrit juhtiv vinüülkate. Toro SC elektrijuhtivad omadused saavutatakse materjali läbivate mustade süsiniku osakestega ja spetsiaalse tagapõhjaga. Suhteliselt suure kokkuhoiu annab võimalus kasutada tavalist põrandaliimi (juhtivat põrandaliimi tuleb kasutada vaid vasklintide kohal ja plaatide paigaldusel). IQ Toro SC koosneb 51% ulatuses naturaalsetest ja taastuvatest toormaterjalidest nagu sool, mineraalsed täiteained jne. 100%st 25,5% moodustab ümbertöödeldud materjal. Ftalaadivaba. Tänu naturaalsete ja taastuvate materjalide kasutusele saavutatakse parem siseõhu kvaliteet. Tänu spetsiaalsele elektrit juhtivale IQ PUR-tugevdusele on kate lihtsasti hooldatav ja ei vaja vahatamist terve oma eluea vältel. Kate on kulumiskindel ja vastupidav ning vastab kõrgetele hügieeninõuetele Paigaldusel vajalik maandusega ühendatud vasklindi kasutamine.
Hind
32.90
/ m²
Kokku
0.00
Tarneaeg
2-4 nädalat

Dokumentatsioon

Toimivusdeklaratsioon

Tehnilised andmed

Tootja
Tarkett
Rulli laius
2 m
Rulli pikkus
23 m
PVC pinnatöötlus
iQ PUR
Sobivus põrandaküttele
Sobib kasutamiseks põrandaküttega, mille pinnatemperatuur on max 27ºC
Kogupaksus | EN ISO 24346
2 mm
Kulumiskihi paksus | EN ISO 24340
2 mm
Kasutusklass | EN ISO 10874
34/43
Antistaatilisus | EN 1815
≤ 2 kV
Libisemiskindlus | DIN 51130
R9
Tuletundlikkus | EN ISO 11925-2
Läbis
Tuletundlikkus | EN ISO 13501-1
Bfl-s1
Ümbertöödeldud materjali sisaldus
25,5 %