ÕLIVAHA Saicos HARDWAX-OIL PREMIUM ultramatt pluss (0.125 L)

Tootekood: 3320100
Erikaal:
0,886 g/cm³
Kuivamisaeg:
Ca 3-4h, kork ca 6h (ultramatt ca 5h, korgil ca 10h) sõltuvalt õhutemperatuurist ja –niiskusest. Oksüdatiivne kuivamine (taga ruumis hea ventilatsioon).
Ladustamine ja transport:
Suletud anumas >5 aastat. Külmakindel. Peale külmumist ladustada paar tundi toatemperatuuril kuni saavutab algse konsistentsi.
Kuivab kiiresti, erinevate läikeastmete ja toonidega, mikropoorsete pindade viimistlusvahend, mis baseerub looduslikele taimeõlidele ja -vahadele. Toodetud spetsiaalselt kõikide puitpõrandate (vastavuses DIN 18356 tingimustega) ja korkpõrandate viimistlemiseks. Kaitseb puitu loomulikul viisil, laseb puidul hingata ja aitab reguleerida selle niiskussisaldust. Vähendab puidu „mängimist“. Tungib sügavale puidu sisse suurendades selle vastupidavust ja kulumiskindlust. Erinevalt tavalistest õlidest, kuivab SAICOS PREMIUM HARDWAX-OIL kiiresti, mis võimaldab teise kihi pealekandmist juba samal päeval. Saicos hardwax-oiliga viimistletud pind on libisemiskindel ning vett- ja mustusthülgav. Kohvi-, veini- ja mahlaläigatusi on pinnalt lihtne eemaldada, kuna kaitsev vahakiht ei lase neil puidu sisse imbuda. SAICOS PREMIUM HARDWAX-OIL õliga töödeldud põrandaid on lihtne puhastada, hooldada ja renoveerida.
Peamised eelised
- kuivab kiiresti, kõigest 3-4 tunniga - sobib kõikidele puit- ja korkpõrandatele, töötasapindadele, suure koormusega pindadele - suure tahkeaine sisaldusega

Dokumentatsioon

Tehniline kaart
Hind
14.13
/ TK
Kokku
14.13
Tarneaeg
Laos
TK
Miinimum tellimuskogus: 1 TK