ÕLI Saicos WOOD OIL iroko (0.75 L)

Tootekood: 113300
Erikaal:
0,86 – 0,93 g/cm3, sõltuvalt värvitoonist
Kasutamine:
Pealekandmiseks kasuta SAICOS FLATBRUSH pintslit, madalakarvalist rulli, SAICOS FLOOR BRUSH pintslit (terrassidele) või pihusta. Saicos Wood OilI on kasutusvalmis. Ära lahjenda, sega hoolikalt.
Lahusti:
Toode on kasutamiseks valmis, ära lahjenda
Saicos Wood Oil on puidust terrasside ja aiamööbli kaitsmiseks ja hooldamiseks mõeldud õli. See tungib puidu sisse, see ei pragune, kooru ega hakka mullitama. Õli laseb puidul hingata ja aitab reguleerida selle niiskussisaldust. Töödeldud pind muutub vett- ja mustusthülgavaks. Niiskus ei kahjusta õliga töödeldud mikropoorset pinda. Kuiv õliga töödeldud pind on libisemiskindel. Saicos Wood Oil kaitseb puitu loomulikul viisil: looduslikud õlid tungivad puidu sisse, säilitades selle elastsuse ning tagavad kaitse ilmastiku, niiskuse ja mustuse vastu. Aiamööbel ja puitpinnad säilitavad oma kauni välimuse ja lihtsa hooldatavuse. Saicos Wood Oil on nõrga lõhnaga, kuivanult lõhnavaba. Õli muutub puidu osaks ning renoveerimisel ei pea pinda lihvima: kanna lihtsalt uus kiht puhtale, kuivale pinnale. Saicos Wood Oil on mõeldud leht- ja okaspuidu, termopuidu ja surveimmutatud puitpindade viimistlemiseks välitingimustes: nt. puit-terrassid, aiamööbel, rõdude puitpinnad jne. Sobib ka siseruumide puitpindadele (ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid).
Peamised eelised
- spetsiaalne viimistlusõli puit-terrassidele ja aiamööblile - siidmatt - ilmastikukindel - lihtne hooldada - vett- ja mustusthülgav

Dokumentatsioon

Tehniline kaart
Hind
45.75
/ TK
Kokku
45.75
Tarneaeg
2-4 nädalat
TK
Miinimum tellimuskogus: 1 TK