Liigu sisu juurde

Uudised

01.09.2023

Interiors Tennis Cup 2023 võitis Janar Toomesso

24. augustil toimus FORUS Spordikeskuses arvult juba seitsmendat korda paarismängu formaadiga, kuid individuaalse punktiarvestusega tenniseturniir Interiors Tennis Cup 2023.

Untitled design 1

Turniiril osales kokku 23 sisearhitekti ja terve päev oli täis häid lahinguid ning tasavägiseid mänge. Pileti superfinaali lunastasid seekord Janar Toomesso (Arhitekt11), Kärt Loopalu (Superellips), Sander Aas (Arhitekt11) ja Kristiina Aasvee (Kauss Arhitektuuribüroo). Turniiri võidu noppis suurepärase mänguga Janar Toomesso, teise koha saavutas Sander Aas  ning kolmandale kohale platseerus Kärt Loopalu.

Interiors Tennis Cup 2023 võitja sai auhinnaks rändkarika ja treeningprogrammi Rafael Nadali tenniseakadeemias Mallorcal, Hispaanias.

Lisaks põhiturniiril mängijatele said tennisepisiku ka algajad mängijad, kellest julgelt pooled hoidsid reketit käes esimest korda, kuid kes professionaalse treeneri juhendamisel tegid oma esimesed mängulöögid. Loodetavasti entusiasm püsib ja uusi mängijaid näeme juba järgmise aasta põhiturniiril.

Interiors Tennis Cup 2023 turniiri korraldasid Lincona, Softrend ja Moodne Valgustus.

Uus turniir juba järgmise aasta augustis!