Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

Nutikas kummikate nüüd Lincona laovalikus!

Lincona laovalikusse on lisandunud vastupidav ja laiade kasutusvõimalustega looduslik, kautšukipõhine kummikate Itaalia tootjalt REMP. 100×100 cm mõõdus tükid on universaalset halli tooni ning nende paigaldamine toimub mahaliimimise teel.

Kummikate sobib ideaalselt väga suure kulumise ja löögikoormusega aladele ja on hea alternatiiv PVC-katetele. Lisaks on kummikate libisemiskindel ning sobib ideaalselt kasutamiseks aladel, kus liikumine toimub välisjalanõudes nt. reisiterminalid (sadam, bussijaam, rongijaam jne).

Samuti sobib kummikate ka erinevatesse tootmistesse, teenindusaladele, tööõpetuse klassidesse ning ka töökohamattideks. Kummikatet kasutatakse sageli ka kodugaraažides, sest ei reageeri musta kummiga ning kaubikute kaubaruumi põrandatel.

Kummikate ei sobi haiglatesse, sest ei talu kõiki kemikaale ega laopindadele, kus kasutatakse tõstukeid. Samuti ei sobi kummikate toitlustusasutuste köökidesse, sest „kardab“ toiduõli.

Kummikate on paigaldatud näiteks Tondiraba Jäähalli, Lenne tootmisesse (KAMP arhitektid, Jan Skolimowski) ja Norma tootmistesse ning Lincona kauba väljastusalale (KAMP arhitektid, Jan Skolimowski).

Lincona kauba väljastusala valmis 2018. aasta aprillis.