Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

Ecowoodi 4in1 terviklahendus säästab aega (ja närve)

Ecowoodi 4in1 kontseptsioon võimaldab tellida nii parketi, uksed, liistud kui ka trepid ühtse viimistlusega ning sellega säästa aega, mis muidu kuluks erinevate tootjate vahel koos tooninäidistega jooksmisele.

Extra white 4

PARKETT

Ecowoodi täistammest parkett on kaunis, kvaliteetne ning vastupidav. Valikus on eelviimistletud ja mahaliimitavad 2-kihilised ja sümmeetriliselt balansseeritud 3-kihilised parketid. Parketimustreid on valikus neli: tavapärane plank, klassikaline kalasaba (herringbone), doominomuster või Prantsuse stiilis kalasaba (chevron). Kõikide parkettide pealispinna saab valida vastavalt soovile – sileda, harjatud või ristharjatud ehk vanutatud. Lõppviimistluse tooni saab valida üle 24 värvi hulgast.

2-kihiline parkett3-kihiline parkett
AlusplankEcoboard/3 alusplankKasevineerist alusplank + 4 mm tammespoon
Paksus13,5/14,5 mm14,5/20 mm
Spoonikihi paksus4 mm4 mm
Laius115*/140/180 mm115/140/180/230 mm
Pikkus800–2400 mm800–2400 mm
PuiduvalikSelect, Natur, RusticSelect, Natur, Rustic
PinnatöötlusSile, harjatud, ristharjatud ehk vanutatudSile, harjatud, ristharjatud ehk vanutatud
Faasid0/2/40/2/4
Sobivus põrandakütteleSobibSobib
*115 mm laiused 2-kihilised parketid on alati 3 mm pealiskihiga

PARKETI MAHALIIMIMISE EELISED:

– Vähendab sammumüra ja väldib nagisemist.
– Saab ilma paisuvuugita paigaldada suuremaid alasid (tubade vahele ei pea paisuvuuki jätma ega üleminekuliistu paigaldama).
– Võimalus mustrisse paigaldada.
– Väiksem soojuskadu – põrandakütte korral tuleb soojus paremini läbi.

LIISTUD

Liistuvalikus on 7 erinevat profiili. Kõiki profiile on võimalik tellida, valides viimistluse enam kui 24 õlivaha tooni hulgast või RAL värvikaardilt.

Ecowoodi liistud
Uks pahkel 1

TÄISTAMMEST UKS SPOONUKSE HINNAGA

Täispuidust tammeuksed on valmistatud liimpuidust (viimistletud toonitud õlivahaga) või sõrmjätkatud puidust (saadaval kõikides RAL-i värvikaardi toonides). Spoonukse hinnaga täistammest siseuksed toodetakse rätsepatööna, täpselt ukseavasse sobituvana, ja seejuures kehtib neile standardmõõtmetega ukse hind. Valikus on erinevate puit- või klaaspaneelide arvuga mudeleid. Ecowoodi siseuksekomplekti hind sisaldab täistammest ukselehte, täistammest lengi, piirdeliiste mõlemale poole, hingesid, kruvisid ja Abloy lukku.

Varvitu 3

TÄISTAMMEST TREPID, TREPIASTMED JA AKNALAUAD

Ecowoodi terviklahendusele paneb punkti trepp, mida on võimalik tellida I-, L- ja U-kujulisena. Metall- või betoonkonstruktsiooniga treppidele on võimalik tellida täistammest trepiastmed. Sama viimistlusega saab valida ka aknalauad, riiulid ja töötasapinnad.