Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

Cubu sokliliist annab põrandale viimase lihvi

Mistahes materjalist põrand vajab korrektseks vormistamiseks põrandaliiste. Kuigi liistude peamine ülesanne on varjata ühenduskohti ning seina ja põranda vahele jäävat vahet ehk nn paisuvuuki, aitavad liistud ruumi viimistleda ning muudavad selle ühtseks tervikuks.

Kõrgelt tunnustatud Saksamaa liistutootja Döllkeni sokliliistude kollektsioonist Cubu leiab sobivaid siledaid ja profiilseid liiste erinevatele põrandakatetele – puitpõrandatele, kivipõrandatele ja betoonile, keraamilistele plaatidele, laminaatpõrandatele, PVC-le ja LVT-le. Cubu valikus on kuus erinevat vastupidava HDF südamikuga plastikkattega liistu, millel omakorda erinevad mõõdud (kõrgus, sügavus) ning värvivalik. Rohkem infot Cubu eestikeelses veebis.

Kuvatommis 2021 01 12 113508

Kuidas saavutada täiuslikud sise- ja välisnurgad?

Sirgesse seina liistude paigaldamine ei ole eriline raketiteadus. Põnevaks läheb asi siis, kui on tarvis liiste sise- või välisnurkade jaoks väga täpselt mõõtu lõigata. Cubu liistude lõikamiseks on olemas spetsiaalne tootjapoolne liistu-giljotiin, mis lõikab liistu katvat plastikut kahjustamata nii sise- kui välisnurki, aga ka liistu sirgeid servi. Täpne lõige tagab selle, et liistusüsteem on vastupidav kahjustustele, kinnitub hästi põrandale ning peab vastu mõõdukale niiskusele. Liistu-giljotiini on võimalik rentida kõikidest Lincona esindustest, välja arvatud Tallinnas asuvast esindussalongist.

montaze

Paigaldamine on lihtne

Cubu sokliliistude paigaldamiseks ei pea olema ehitusspetsialist ega omama põhjalikke taustateadmisi. Piisab kui jälgida paari nõuannet ning vajadusel vaadata Cubu veebilehel olevaid paigaldussoovitusi sisaldavaid videoklippe.

  • Lase liistudel ruumis, kus need paigaldatakse 24 tundi enne paigaldamist aklimatiseeruda. Ruumi temperatuur peab olema minimaalselt 18°C.
  • Enne liistu paigaldamist puhasta ja kuivata seina pind.
  • Kasuta paigaldamiseks kuumliimi, kasutades liimipüstolit.
  • Täpse ja ilusa nurga tegemiseks kasuta Döllkeni liistulõikamise giljotiini, seda saad rentida kõikidest Lincona esindustest, välja arvatud Tallinna esindussalongist.
  • Kumerate seinte puhul küsi soovitusi edasimüüjalt või vaata paigaldusvideoid Cubu veebist.

Cubu liistuvalikuga saab tutvuda eestikeelsel veebilehel või Lincona esindustes Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Viljandis.