Liigu sisu juurde

Uudised

26.10.2020

Lincona esindussalong nomineeriti Eesti Sisearhitektide Liidu aastapreemiale

DSC 6755
Fotod: Terje Ugandi
DSC 6170

Meil on suur rõõm, et Eesti Sisearhitektide Liidu aastapreemiate konkursile laekunud 42 hulgast valiti 15 parima nominendi sekka ka Lincona värskelt valminud esindussalong. Oleme sattunud väärikasse seltskonda. Lisaks on väga mitmete nomineeritud objektide sisearhitektuursetes lahendustes kasutatud meie tooteportfellist pärit põrandakatteid. Kõikide nominentidega saab tutvuda siin.

Laureaadid kuulutatakse välja “Eesti arhitektuuripreemiad 2020” pidulikul auhinnatseremoonial 9. detsembril.

Lincona Salongi sisearhitektuurse lahenduse autorid on Jan Skolimowski (KAMP Arhitektid) ja Hanna Karits (www.hannakarits.com), kaasa töötasid Kadri Ruusna, Jaanus Saarepera. Ehitustöid teostas Reparo Ehitus OÜ, lammutustöödel aitas kaasa Expolio OÜ. Kõik põrandakatted paigaldas Flexible OÜ ning eritellimusmööbli valmistas GL Furniture OÜ.

Soovime tänada omalt poolt kõiki koostööpartnereid, kes aitasid kaasa meie esindussalongi värskenduskuurile!

RAUD0064
RAUD0010

Arhitektuuripreemiatest

Eesti Arhitektuuripreemiad on Eesti Arhitektide Liidu, Eesti Sisearhitektide Liidu, Eesti Maastikuarhitektide Liidu ning Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapitali ühine auhinnatseremoonia, mis toimub igal aastal detsembris.

Sündmus algatati 2015. aastal eesmärgiga tunnustada koos silmapaistvaid saavutusi meie arhitektuurivaldkonnas ning suurendada avalikkuse teadlikkust Eesti arhitektide, sisearhitektide ja maastikuarhitektide kaasaegsest loomingust nii Eestis kui rahvusvaheliselt. 2019.aastast jagavad artiklipreemiaid ka arhitektuuriajakiri Maja ja kultuurileht Sirp. Preemiate statuutist saab rohkem lugeda siit.