Põrandad delimiter icon Terrassi- ja rõdukatted delimiter icon Terrassilauad delimiter icon WPC terrassid delimiter icon WPC GT terrassilaud tumepruun harjatud (L)

WPC GT terrassilaud tumepruun harjatud (L)

Tootekood: 5905133819787
Paksus mm:
25
Tootja:
Gamrat
Kaal kg:
5.7
Peamised eelised:
- Uus tehnoloogia tagab toote ülihea mõõtmelise stabiilsuse, suurema paindetugevuse, veetiheda pinna ja püsiva värvi-tooni. Uue põlvkonna terrassilauad paisuvad ja kahanevad temperatuuri kõikudes ca 3x vähem kui tavalised homo-geensed puitplastiklauad. Seetõttu ei pea jätma paigalduse ajal laua otste vahele 8-12mm vahesid, piisab 3-5 mm. Aja jooksul ei teki laua otste vahele inetult suuri vahesid. - Lauad on ideaalselt sirged, neis puuduvad oksakohad ja praod ning need ei deformeeru ka aja jooksul. Kuna terras-silauad paigaldatakse klambritega, ei jää näha kruvisid. - GAMRAT terrassilaual on suurem paindetugevus, mis või-maldab hõredamat alustalastikku. Laagide samm kuni 50cm (tavapärane 30…35cm). - GAMRAT lauad taluvad väliseid mehaanilisi jõude (suurem löögikindlus), keemilist korrosiooni, ilmastikutingimusi (vihm, lumi, päikesekiirgus), soolvett ja kloori ning on seen-kahjustuste- ja hallituskindlad. Kvaliteetsed pigmendid ja UV-filtriga lisaained annavad toodetele sügava ja ajas kest-va värvuse.* - Suuremate projektide jaoks on võimalik tellida täpselt vajali-ke mõõtmetega terrassilaudu. Nii saab säästa olulise osa eelarves jääkide arvelt.
Tehnilised andmed Tehnilised andmed
Puitplastik komposiit (WPC – Wood Plastic Composite) materjalid koguvad maailmas üha enam populaarsust kui suurepärane alternatiiv puidule ja paljudele teistele ehitusmaterjalidele. WPC on taaskasutatud materjal, tugev ja vastupidav ilmastiku mõjudele. WPC tehnoloogia areneb väga kiiresti ja tavapärase komposiit-terrassilaua kõrvale on tekkinud mitmeid uusi lahendusi. Poola tootja GAMRAT on kasutusele võtnud uue „Shell and Core“ tehnoloogia, mis muudab terrassilauad veelgi vastupidava-maks ja annab hulga teisi eeliseid. Puitplastist terrassilaua piiramatud kasutusvõimalused Komposiit-terrassilauad säilitavad oma esmaklassilised omadused aastateks ega vaja hooldamist, õlitamist, värvimist, on veekindlad ning taluvad muutuvaid ilmastikutingimusi, mis aitab kokku hoida raha ja aega. Laudade puhastamisel piisab tavalistest majapidamisvahendi-test. Parima tulemuse saab survepesurit lauasoonte suunaliselt kasuta-des (max 100 bar). Puhastusmasinaid ega lahusteid ei tohi kasutada. GAMRAT “Shell and Core” komposiit-terrassilauad on ideaalne lahen-dus mugavust hindavale koduomanikule, kuna ei vaja regulaarset hool-dust ning säilivad kaunina aastakümneid. GAMRAT terrassilauad sobi-vad ka korrusmajade rõdude põrandatele, kasvuhoonete käiguteede ehitamiseks, laste liivakastide äärteks (pinnuvaba!), tiikide ja basseini ümber käigualade ning kompostikastide ehitamiseks. Samuti sobivad need sadamakaide ja -sildade ning muude aia- ja pargiarhitektuuris levinud konstruktsioonide ja hoonete ehitamiseks.
Hind
24.90
/ TK
Kokku
24.90
Tarneaeg
Laos
TK
Miinimum tellimuskogus: 1 TK

Dokumentatsioon

Toimivusdeklaratsioon (DoP)
Paigaldusjuhend

Tehnilised andmed

Pikkus mm
2700
Laius mm
140
Paksus mm
25
Tootja
Gamrat
Kaal kg
5.7
Tootjatutvustus
GAMRAT SA on Poola ettevõte, millel on 80 aastat kogemust ehitusel kasutatavate plasttoodete valmistamisel ning 25 aastat kogemust UV-kiirgust taluvate toodete valmistamisel.
Koostis
45% PVC; 45% puidutolm; 10% lisaained *
Kraapimiskindlus
üle 5N
Löögikindlus | EN 10045-1 ISO 148
>5,2,0 kJ/cm2
Paindetugevus | ISO 178:2001Amd.1:2004
47,8MPa
Pinnatekstuur
Freesitud soontega, harjatud
Soojuspaisumine %
0,2% so.
Terrassi toon
tumepruun
Tulepüsivus | EN 13501-1:2007
Bfl-s1
Tooted samas kollektsioonis