Puhastus- ja hooldusvahendid delimiter icon Hooldusvahendid delimiter icon Parketile delimiter icon PUHASTUSVAHEND Flügger põrandaseep valge

PUHASTUSVAHEND Flügger põrandaseep valge

Tootekood: 20616
Taara:
2,5 L
Tootja:
Flügger
Kasutusala pinnaviimistlus:
Õlitatud
Tehnilised andmed Tehnilised andmed
Puuseep on õline vedelseep, mis on ette nähtud viimistlemata männi- ja kuusepuidust põranda ja leelisega töödeldud põrandate viimistlemiseks ja hooldamiseks ning õlitatud puitpõrandate perioodiliseks puhastamiseks. Puuseep on ette nähtud puitpõrandate hoolduseks traditsioonilisi printsiipe järgides. Õlise seebilahusega töötlemine jätab puitpõrandale täiendava kaitsekihi ja samuti kaitseb pinda mustuse ja vedelike imendumise eest. Flüggeri läbipaistev puuseep jätab kergelt kuldse tooni ja on mõeldud igat tüüpi puidulliigile. Seevastu valge põrandaseep jätab valkja pinna ning sobib peamiselt heledatele puitpõrandatele, näiteks mänd, saar ja pöök. Hoidu kasutamisel liiga suurest veehulgast.
Hind
37.90
/ TK
Kokku
37.90
Tarneaeg
Laos
TK
Miinimum tellimuskogus: 1 TK

Dokumentatsioon

Tehnilised andmed

Taara
2,5 L
Tootja
Flügger
Kasutusala pinnaviimistlus
Õlitatud
Ladustamine ja transport
Hoida tihedalt suletud jahedas kohas, hoida külmumise eest.
Lahjendamine
Leelisega töödeldud puitpõrandate puhastamiseks lahusta 0,25L Flüggeri Floor Soap´i 10L sooja veega. Seebidamise puhul lahejedada 1:20 veega ning puhastuse puhul: 1:40 veega.
Nõuded õhutemperatuurile ja niiskusele
Soovituslik min. kasutustemperatuur + 5°C, max õhuniiskus 80% RH
PH tase
9,5
Puhastus- ja hooldusvahendite kasutuskoht
Puitpõrandatele
Kulu
50-80 m²/l
Tooted samas kollektsioonis