Puhastus- ja hooldusvahendid delimiter icon Puhastusvahendid delimiter icon Parketile delimiter icon Õlivahatatud delimiter icon PUHASTUSVAHEND Bona WOOD FLOOR CLEANER

PUHASTUSVAHEND Bona WOOD FLOOR CLEANER

Tootekood: WM740119011
Kasutusala pinnaviimistlus:
Lakitud, Õlivahatatud
Ladustamine ja transport:
Vahemikus +5°C kuni +25°C.
PH tase:
7
Jääkidevaba, kiiresti kuivav pH-neutraalne lahus puhastab puitpõrandad, eemaldades õrnalt ja tõhusalt tolmu ja mustuse, et tuua esile põranda loomulik läige ja ilu. Toode on veepõhine. Tunnustatud GREENGUARD GOLD sertifikaat tagab ohutu toote teie perele, teie lemmikloomadele ja meie planeedile.
Peamised eelised
- veebaasiline puhastusvahend - kuivab kiiresti ning ei jäta põrandale jutte - ohutu lemmikloomadele, lastele ja kogu planeedile - kasutamiseks valmis - pihustage otse puhastatavale pinnale ja pühkige Kasutamine: Puhastage põrandapind enne Spray Mopi kasutamist tolmuimejaga lahtisest tolmust ja mustusest. Raskemini eemaldatavate plekkide puhul pihustage puhastusaine otse plekile, oodake 3 minutit ning pühkige plekk mopiga ära. Kui mop määrdub peske see puhtaks või vahetage uue vastu. Moppi võib pesta kuni 60 °C temperatuuri juures. Ärge kasutage pesemisel loputuvahendeid ega veepehmendajaid.

Dokumentatsioon

Tehniline kaart
Hind
22.27
/ TK
Kokku
22.27
Tarneaeg
Laos
TK
Miinimum tellimuskogus: 1 TK
Tooted samas kollektsioonis