See liim on välja arendatud spetsiaalselt paigaldusfirmade jaoks, kellel on väga palju erinevate katetega objekte ja kes ei soovi iga katte jaoks erinevat liimi osta, sest fiibertugevdatud dispersioonliim on sobilik kõikidele silekatetele. Fiibertugevdus tagab liimile eriti tugeva nakke ja stabiilsuse. Liim on Lincona valikus ennekõike kummikatete liimimiseks. Liimida saab kuni 4 mm paksusega kummikatteid ainult imavatele aluspindadele. Mitteimavatele pindadele nii sees kui ka väljas tuleb katted paigaldada Eurocol 140 Euromix PU-ga. Paksemate kui 4 mm kummikatete liimimiseks 643 ei sobi. Siis tuleb kasutada samuti Eurocol 140 Euromix PU-d. Hästi tugeva liimivuugiga, mis tagab, et katte servad jäävad ilusti maha.
Parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame tehnoloogiaid nagu brauseriküpsised, et kasutaja seadme admeid salvestada ja/või neile juurde pääseda. Nende tehnoloogiatega nõustumine võimaldab meil töödelda andmeid, nagu veebilehe sirvimiskäitumine või kordumatud ID-d sellel saidil. Nõusoleku mitteandmine või nõusoleku tagasivõtmine võib teatud funktsioonide töötamist mõjutada.
Funktsionaalsed
Always active
Tehniline hoiustamine või juurdepääs on rangelt vajalik seadusliku eesmärgi jaoks, mis võimaldab kasutada konkreetset teenust, mida tellija või kasutaja on selgesõnaliselt taotlenud, või ainult side edastamiseks elektroonilise sidevõrgu kaudu.
Preferences
The technical storage or access is necessary for the legitimate purpose of storing preferences that are not requested by the subscriber or user.
Statistilised
The technical storage or access that is used exclusively for statistical purposes.The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Marketing
Tehniline hoiustamine või juurdepääs on vajalik kasutajaprofiilide loomiseks reklaamide saatmiseks või kasutaja jälgimiseks ühel või mitmel veebilehel sarnastel turunduseesmärkidel.