Puhastus- ja hooldusvahendid delimiter icon Hooldusvahendid delimiter icon HOOLDUSVAHEND Saicos WAX CARE värvitu hooldusvaha

HOOLDUSVAHEND Saicos WAX CARE värvitu hooldusvaha

Tootekood: 8100404
Taara:
1 L
Tootja:
Saicos
Ohutusalane teave:
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ära paiguta ümber toidu- või joogianumatesse. Hoida eemal toiduainetest, joogist ja loomasöödast.
Tehnilised andmed Tehnilised andmed
Looduslikud vedelvahad puit- ja korkpindade puhastamiseks ja hooldamiseks. Benseenivaba. Parim õlitatud ja/või vahatatud puit- ja korkpindade hooldusvahend. Sobib kõikidele puiduliikidele. Eriti sobilik äsja paigaldatud, tehases lõppviimistletud puitpõrandate esmatöötluseks. Puhastab ja hooldab suure kasutuskoormuse all olevaid puit- ja korkpõrandaid. Eemaldab ilma suurema vaevata tülikaid plekke, vee- ja kingajälgi. Regulaarne pinna töötlemine SAICOS WAX CARE’ga kaitseb, taastab ja värskendab seda. SAICOS WAX CARE on vett-hülgav. Siidmatt pinda võib soovi korral poleerida.
Hind
38.90
/ TK
Kokku
38.90
Tarneaeg
Laos
TK
Miinimum tellimuskogus: 1 TK

Dokumentatsioon

Tehnilised andmed

Taara
1 L
Tootja
Saicos
Ohutusalane teave
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ära paiguta ümber toidu- või joogianumatesse. Hoida eemal toiduainetest, joogist ja loomasöödast.
Säilivusaeg
Piirangud puuduvad (külmakindel).
Süttimispunkt
>28°C vastavalt DIN 53213 (EURONorm vastavus pole vajalik).
Tihedus
0,76 - 0,79 g/cm3
Kulu
1L=ca 100m2 on arvestatud normaalses seisukorras põranda hoolduseks. Tugevalt kulunud pinna hooldusel võib materjali kulu olla poole suurem.
Tooted samas kollektsioonis