Liigu sisu juurde

Uudised

11.04.2022

Uhti-uhti uhkesti, Lincona tuli Viljandi!

1. aprillil avas Lincona Viljandis, aadressil Reinu tee 29b esinduse, kust leiab piirkonna suurima valiku erinevaid põrandakatteid – alates puitpõrandatest, vaipkatetest ja PVCst, lõpetades linoleumi, LVT, laminaatparketi ja korkpõrandaga. Lisaks leiab Lincona tootevalikust ka täistammest siseuksed, poritõkkesüsteemid, liistud ning viimistlus- ja hooldusvahendid.

Tegelikult ei ole Lincona Viljandis päris uustulnuk, aastast 2001 opereeris ettevõte Vektori Kaubahalli kui tütarettevõtet. Aastal 2019 sai Viljandi kauplusest juriidiliselt Lincona üksus, kuigi tegutseti edasi Viljandis tuntud ja tuttava Vektori kaubamärgi all.

Lincona Viljandi esinduse uusi ruume iseloomustab süsteemsus, avarus ja kaasaegsus. Ootame teid lahkesti külla, sest parimaid nõuandeid põrandakatete valdkonnas saad ikka ja ainult Linconast!

1992. aastal asutatud Lincona Konsult AS on kodumaisel kapitalil põhinev Eesti suurim põrandakatete maaletooja ja müüja. Ettevõttel on esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Viljandis.

IMG 2193
IMG 2195