Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

5 põhjust, miks otsustada plaatvaiba kasuks

Pole üllatus, et plaatvaibad on saamas üha enam populaarsemaks põranda valiku tegemisel. Toome teieni 5 põhjust, miks on tegemist suurepäraste põrandakatetega.

19417156 1511878792206674 462701756027599178 o

Vastupidavad

Plaatvaibad on väga vastupidavad ning sobilikud kõrge ühiskondliku koormusega ruumidesse nagu kauplused, bürood ning isegi lennujaamad. Enamik plaatvaipu kuulub kasutusklassi 33, mis on kõrgeim võimalik ning tulepüsivusklassi Bfl-S1.

Lihtne paigaldada

Võrreldes teiste põrandakatetega on plaatvaiba paigaldamine imelihtne. Plaatide tagaküljel olevad nooled tähistavad paigaldamissuunda, mis teeb paigalduse kiireks ja mugavaks ning seda saab paigaldada ühtepidi kui ka maleruutu. Paigaldamiseks läheb vaja vaid kahepoolset teibi või tugevat nakkeliimi. Aja jooksul määrdunud või kulunud plaate saab kiiresti välja vahetada vähendades seeläbi reorganiseerimiskulusid.

Parandavad ruumiõhu kvaliteeti

Plaatvaibad eemaldavad ruumi õhust peent tolmu efektiivsemalt kui ükski teine põrandalahendus ning aitavad hoida kontori- või koduõhu puhtamana ja seega ka tervislikuna. Vaibal tekkinud tolm jääb kindlalt lõnga kudede vahele ja ei lendu, kuni see sealt tolmuimejaga ära puhastatakse.

Originaalne disain

Plaatvaip annab võimaluse luua palju põnevaid ja originaalseid mustreid väga erinevatesse interjööridesse. Tuleb vaid leida sobivad toonid ning alustada põneva disainmänguga.

Heade akustiliste omadustega

Plaatvaibad parandavad ruumi akustikat ning on võtmeteguriks müra vähendamisel. Kontorites kasutatakse vaipkatet lisaks müra ja kontsaklõbina summutamisele ka sisekujunduselemendina ning hubase õhkkonna loomiseks.

vahendatud