Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

A New Wave – Taani läänerannikust inspireeritud jätkusuutlik vaipkatete kollektsioon

ege1 1

Ümbertöödeldud materjalidest valmistatud Ege ReForm kollektsiooni alamsari A New Wave on inspireeritud Taani lääneranniku tahumata ja puutumata loodusest. A New Wave annab võimaluse tunnetada liivaluidete mustreid, rohumaad ning lainete rütmilist voolu.

Kollektsiooni autoriteks on Séché Studio talendikas disainerite duo Laura Bilde ja Linnea Ek Blæhr, kes on kollektsiooni luues leidnud inspiratsiooni lapsepõlve mälestustest, mis on seotud Taani liivarannikuga. Märksõnad, mis kollektsiooni iseloomustavad on liiv, rohi ja ookean.

  • Liiv annab edasi lainelisi mustreid, mis tekivad tuulepuhangutest liivaluidetel;
  • Rohumaad iseloomustab lummav liikumine erinevate kõrguste ning varjunditega;
  • Ookean toob harmoonilised ja rahustavad lained koos rütmilise vooluga.

Kõiki kolme disaini leiab seitsmes naturaalses ning tagasihoidlikus toonis. Kollektsioon on saadaval nii wall to wall vaibana, 96×96 cm plaatidena ning soovitud suuruses ja kujus tükkvaipadena.

Jätkusuutlikud Ege Reform vaipkatted

Armastusest ja austusest looduse vastu on kollektsioon valminud ECONYL® lõngadest, mis on tehtud 100% ümbertöödeldud materjalidest, näiteks kalavõrke ja teisi tööstusjääke kasutades. Kõik plaatvaibad sisaldavad patenteeritud ja Cradle to Cradle Certified Ecotrust vildist tagapõhja. Tänu uuenduslikule tootmistehnikale on materjal kauakestev ja suurepäraste akustiliste omadusega.

ege2