Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

Naturaalne kiltkiviparkett

Lico Realstone’i naturaalse kiviparketi pealispind on looduslikust, millimeetripaksusest kiltkivikihist, mida kaevandatakse spetsiaalse tehnoloogia abil Indias. Erinevalt tavalisest põrandast tundub see jala all soe, kuna imeõhukese kiviplaadi tagumisele küljele on liimitud korgikiht, mis lisaks summutab kõndimisel tekkivat sammumüra.

Kiltkivi kaevandus

Lico Realstone kiviplaadil puuduvad traditsioonilisele kivipõrandale omased puudused – kõrge hind, vuugikohtade nähtavus, külm ja kõva pealispind. Kiltkivist põranda pealispind on tulekindel, elastne ja väga vastupidav. Lisaks on kiltkiviparkett antistaatiline ja antibakteriaalne ning seda on lihtne hooldada. Samuti sobib kasutamiseks põrandaküttel.

Kuna tegemist on loodusliku põrandakattematerjaliga, on loomulik, et tootel on värvi ja toonierinevused, kuid see muudabki iga parketilaua ainulaadseks ja omanäoliseks. Realstone’i kiviparkett on keskkonnasõbralik, kuna kasutatav korkmaterjal on taastuv loodusvara ning pealiskihis olev kiltkivikiht on väga õhuke.

8Y9A8943 Edit

See ei ole Photoshopiga tehtud, Lico Realstone kiltkivi ongi nii elastne. Seetõttu on seda võimalik lisaks põrandatele paigaldada ka seintele ning kumeratele pindadele.

MIS ON KILTKIVI?

Kiltkivi on settekivim, mis on kõva, tihe ja peene struktuuriga ning lõhestub õhukesteks plaatideks piki tasapinda. Kiltkivi on tekkinud savist, kiltsavist, vulkaanilisest tuhast ja teistest peene struktuuriga kivimitest ning selles on mitmeid mineraale, nagu kvarts, seritsiit ja kloriit. Kiltkivi värvus tuleb kivis sisalduvatest metalliosakestest, mille värv võib pärast lõhestumist oksüdeerumise tõttu muutuda.