Liigu sisu juurde

Inspiratsioon

5 põhjust, miks otsustada vaipkatte kasuks

akvarellchampagne229237soffgrupp nerelangett

1. Soojus- ja heliisolaator

Vaipkate hoiab hästi soojust ning ei lase liigsel külmal läbi põranda tungida. Samuti on vaip väga hea heliisolaator ning sobib seetõttu hästi näiteks lastetoa põrandale, kus vahel ikka lähevad mängud hoogsaks ja jalamadin intensiivseks.

2. Turvaline

Vaipkate on ideaalne võimalus jalgealust pehmendada ning vähendada libisemis- ja kukkumisohtu. Seda eriti laste ja eakamate perekonnaliikmete puhul. Vaipkate on ka lemmikloomade käpakestele oluliselt mugavam ning ära jäävad vaatepildid, kus pererahva koju tuleku üle rõõmustav koer ei võta libedal parketil kurvi välja ja põrkub vastu seina.

3. Vastupidav

Kui vaipkatet regulaarselt korralikult puhastada ja hooldada säilib selle kaunis välimus aastaid. Tänapäeval on võimalik ka enamik plekke vaibast välja saada, kui nendega koheselt tegeleda. Seega ei pea muretsema, et üks ümber kukkunud veiniklaas päädib vaipkatte väljavahetamisega. Naturaalsed villa- ja sisalvaibad on pleekimiskindlad.

4. Lihtne hooldada

Kui peres on tolmulestaallergia käes kannatav inimene, siis parketile kogunev tolm kipub ikka ringi lendlema ja vaevusi põhjustama. Vaipkattele tekkinud tolm jääb kindlalt lõnga kudede vahele ja ei lendu, kuni see sealt tolmuimejaga ära puhastatakse.

5. Kiire viis interjööri muutmiseks

Vaipkatete disaini ja mustrivalik on niivõrd lai, et näiteks tükkvaiba vahetamine võib ruumile anda täiesti uue ilme.

041940 1140