Põrandad delimiter icon Terrassi- ja rõdukatted delimiter icon Terrassilauad delimiter icon WPC terrassid delimiter icon WPC GT terrassi nurgaliist tumepruun harjatud

WPC GT terrassi nurgaliist tumepruun harjatud

Tootekood: 11869
Tootja:
Gamrat
Kaal kg:
1.5
Tootjatutvustus:
GAMRAT SA on Poola ettevõte, millel on 80 aastat kogemust ehitusel kasutatavate plasttoodete valmistamisel ning 25 aastat kogemust UV-kiirgust taluvate toodete valmistamisel.
Tehnilised andmed Tehnilised andmed
Puitplastik komposiit (WPC – Wood Plastic Composite) materjalid koguvad maailmas üha enam populaarsust kui suurepärane alternatiiv puidule ja paljudele teistele ehitusmaterjalidele. WPC on taaskasutatud materjal, tugev ja vastupidav ilmastiku mõjudele. WPC tehnoloogia areneb väga kiiresti ja tavapärase komposiit-terrassilaua kõrvale on tekkinud mitmeid uusi lahendusi. Poola tootja GAMRAT on kasutusele võtnud uue „Shell and Core“ tehnoloogia, mis muudab terrassilauad veelgi vastupidava-maks ja annab hulga teisi eeliseid. Puitplastist terrassilaua piiramatud kasutusvõimalused Komposiit-terrassilauad säilitavad oma esmaklassilised omadused aastateks ega vaja hooldamist, õlitamist, värvimist, on veekindlad ning taluvad muutuvaid ilmastikutingimusi, mis aitab kokku hoida raha ja aega. Laudade puhastamisel piisab tavalistest majapidamisvahendi-test. Parima tulemuse saab survepesurit lauasoonte suunaliselt kasuta-des (max 100 bar). Puhastusmasinaid ega lahusteid ei tohi kasutada. GAMRAT “Shell and Core” komposiit-terrassilauad on ideaalne lahen-dus mugavust hindavale koduomanikule, kuna ei vaja regulaarset hool-dust ning säilivad kaunina aastakümneid. GAMRAT terrassilauad sobi-vad ka korrusmajade rõdude põrandatele, kasvuhoonete käiguteede ehitamiseks, laste liivakastide äärteks (pinnuvaba!), tiikide ja basseini ümber käigualade ning kompostikastide ehitamiseks. Samuti sobivad need sadamakaide ja -sildade ning muude aia- ja pargiarhitektuuris levinud konstruktsioonide ja hoonete ehitamiseks.
Hind
23.90
/ TK
Kokku
23.90
Tarneaeg
Laos
TK
Miinimum tellimuskogus: 1 TK

Dokumentatsioon

Toimivusdeklaratsioon (DoP)
Paigaldusjuhend

Tehnilised andmed

Pikkus mm
3000
Laius mm
35
Tootja
Gamrat
Kaal kg
1.5
Tootjatutvustus
GAMRAT SA on Poola ettevõte, millel on 80 aastat kogemust ehitusel kasutatavate plasttoodete valmistamisel ning 25 aastat kogemust UV-kiirgust taluvate toodete valmistamisel.
Koostis
45% PVC; 45% puidutolm; 10% lisaained *
Kraapimiskindlus
üle 5N
Löögikindlus | EN 10045-1 ISO 148
>5,2,0 kJ/cm2
Paindetugevus | ISO 178:2001Amd.1:2004
47,8MPa
Pinnatekstuur
Freesitud soontega, harjatud
Soojuspaisumine %
0,2% so.
Terrassi toon
tumepruun
Tulepüsivus | EN 13501-1:2007
Bfl-s1
Tooted samas kollektsioonis