Allahindlus!
Viimistlusvahendid delimiter icon Õlivahad delimiter icon ÕLIVAHA Saicos COLOR WAX hõbedane

ÕLIVAHA Saicos COLOR WAX hõbedane

Tootekood: 3017300
Taara:
0,75 L
Tootja:
Saicos
Erikaal:
0,89 g/cm3
Peamised eelised:
- võib kasutada mänguasjade viimistlemiseks - looduslik viimistlusvahend kõikidele siseruumides asuvatele puitpindadele - lihtne hooldada - niiskuskindel - siidmatt - Saicos Color Wax kaitseb puitu loomulikul viisil: kaitsvad õlid tungivad sügavale puidu sisse, säilitades selle elastsuse. Vahad kaitsevad pinda ja muudavad selle vastupidavaks ning lihtsast hooldatavaks.
Tehnilised andmed Tehnilised andmed
SAICOS Color Wax on looduslik viimistlusvahend kõikidele siseruumides asuvatele puitpindadele, sh sobib mööbli, uste, seinte puidust või korgist pindade viimistlemiseks. Võib kasutada ka köögi töötasapindade ja mänguasjade viimistlemiseks. Tegemist on keskkonnasõbraliku tootega. Vaha põhineb looduslikel toormaterjalidel nig laseb puidul „hinagat“. Puit säilitab oma loomuliku ilu. Tulemus jääb siidmatt. Vertikaalpindadel piisab ka ühest kihist. SAICOS Color Wax õlivahaga töödeldud puit on vett ja mustust hülgav; kulumiskindel ning seda on lihtne hooldada. Kohvi-, veini- ja mahlaläigatusi on kemikaalikindlalt (enamlevinud kodukemikaalid) pinnalt lihtne eemaldada, kuna kaitsev vahakiht ei lase neil puidu sisse imbuda. Pinnale kantud vahakiht ei pragune, kooru ega hakka mullitama. Vahatöötlust saab värskendada ilma, et peaks vana kihti lihvima. Uus kiht tuleb kanda lihtsalt puhtale ja kuivale pinnale. Kasutusalad on kõik puiduliigid ja siseruumides asuvad puitpinnad: seina- ja laepaneelid, mööbel, uksed, liistud, vineer, talad, letid jne. Võib kasutada mänguasjade viimistlemiseks. Sobib ideaalselt niisketesse ruumidesse nagu köök ja vannituba, sest niiskus ei tungi mikropoorsest, vetthülgavast kihist läbi. SAICOS COLOR WAX CLASSIC valge „läbipaistmatu“ vaha – mis samuti ei pragune, kooru ega hakka mullitama – sobib eriti hästi köögi ja vannitoa mööbli ja teiste valgete puitpindade viimistlemiseks. Sobib suurepäraselt antiikmööbli restaureerimiseks. Elavdab vana puidu pinda, muudab selle vastupidavaks ja lihtsasti hooldatavaks. SAICOS COLOR WAX CLASSIC vahaga saab puit-, kork- ja bambuspõrandatele anda värvilise kruntkihi.
Hind
17.90 / TK
Kokku
17.90
 
Soodushinnaga piiratud kogus
TK
Miinimum tellimuskogus: 1 TK

Dokumentatsioon

Tehnilised andmed

Taara
0,75 L
Tootja
Saicos
Erikaal
0,89 g/cm3
Kuivamisaeg
Ca 8h (sõltuvalt õhutemperatuurist ja -niiskusest). Tolmukuiv ca 4h pärast. Kuvamisel taga ruumis hea ventilatsioon.
Ladustamine ja transport
Külmakindel. Peale külmumist ladustada paar tundi toatemperatuuril kuni saavutab algse konsistentsi.
Läikeaste
Siidmatt
VOC
max 465 g/L. EL piirväärtused COLOR WAX (cat. A/e): 500 g/l (2007
Lõhn
mahe (looduslikud taimeõlid ja vahad), peale kuivamist lõhnatu.
Nõuded õhutemperatuurile ja niiskusele
8°C - 35°C. Puidu pind ei tohi olla külmunud.
Peamine koostisosa
Looduslikud taimeõlid ja vahad.
Renoveerimine
Renoveerimineo on väga lihtne. Kuivale ja puhtale pinnale tuleb lihtsalt lisada uus kiht vaha. Pinda saab ka osaliselt renoveerida, ilma et üleminek nähtav jääks.
Säilivusaeg
Suletud anumas >5 aastat.
Süttimispunkt
>57°C vastavalt DIN 53213 (EURO Norm vastavus pole vajalik).
Tahkeaine sisaldus
>50%
Töövahendite puhastamine
Puhasta töövahendid Saicos Brush Cleaner puhastusvahendiga.
Viimistlusvahendite kasutuskoht
Kodu, Puitpõrandatele, Ühiskondlikud ruumid
Viimistlusvahendite tüüp
Õlivahad
Viskoossus
kergelt tiksotroopne, kreemjas
Tooted samas kollektsioonis